Krajalnica finezja tupperware

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została wytworzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Materiały z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały wytworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też wyposażona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.